by  in Nekategorizirano

Završena sezona 2020

Završava nam 2020..na žalost pandemija nas je spriječila da napravimo rekord u osvojenim medaljama. Ali i u ovim teškim vremenima našim članovima osigurali smo 7 natjecanja ove godine. Međunarodni turnir Budapest open u savate boksu gdje smo osvojili 18 medalja. Turnir u Zalaergeszegu u kickboxingu osvojene 4 medalje. U boksu smo nastupili u tri kola prve boksačke lige, na međunarodnom boksačkom turniru ” Zagreb open”, te na prvenstvu Hrvatske za kadete. Polako se privikavamo na boks i sljedeće godine idemo sa duplo više boraca u ligu. Klub je u vremenu kada su dvorane bile zatvorene snimao video treninga “Ostani doma” gdje su naši članovi vježbali u svojim domovima. Jedan takav video proglašeni je za najbolji savate video na svijetu. Također održali smo 3 seminara: dr. Inga Poje, Luka Sakač i Enes Garibović. Bili smo na seminaru boksačkog saveza gdje smo dobili licence za 3 trenera. Pokrenuta je i emisija “Podcast u ringu ” u kojoj ugoščujemo sportaše i druge zanimljive goste u našem ringu. Naš klub je 2020 bio na VTV televiziji, HTV -u, Nova tv – Provjereno. Pokrenuli smo nove grupe u klubu, doveli nove stručne trenere. Iako smo napravili 20% onoga što smo mogli i planirali na kraju smo ipak zadovoljni. Hvala svim članovima, simpatizerima, partnerima, sponzorima. A u 2021 idemo dalje jako!

fckovacicZavršena sezona 2020