by  in Nekategorizirano

VITO LUKAČIĆ I ANTE KOVAČIĆ PRIMILI PRIZNANJA OPĆINE SRAČINEC

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Sračinec naši članovi i aktualni prvaci Hrvatske Vito Lukačić i Ante Kovačić primili su priznanje za svoje rezultate u 2022. godini.

Moramo još pomenuti naše članove koji sudjeljuju na natjecanjima a dolaze iz Općine Sračinec a to su aktualni seniorski prvak Hrvatske, hrvatski reprezentativac, prvak Eurpe u kickboxingu Emanuel Šprem. Emanuel je već dobitnik priznanja Općine Sračinec. Tu su još naši kadeti Viktorija Mikulec osvajačica kupa Hrvatske za 2022 godinu i Leon Jakupak peti sa kupa Hrvatske. Posebna zahvala Općini Sračinec što redovito prati uspjehe svojih sportaša i nagrađuje ih, također brine o sportskoj infrastrukturi da bi mali sportaši imali što bolje uvjete za trening. Tu su još i stipendije za školarce što općinu Sračinec čini jednom od najboljih općina po brizi za svoje mještane , infrastrukturi , ulaganju u društveni život te u konačnici veliku kvalitetu življenja u samoj općini. Hvala načelniku i Općinskom vijeću a mi idemo dalje sa radom i obukom naših sportaša.

fckovacicVITO LUKAČIĆ I ANTE KOVAČIĆ PRIMILI PRIZNANJA OPĆINE SRAČINEC