by  in Nekategorizirano

UPISI U NAŠ KLUB!

Upisi u naš klub u tijeku cijele godine. Na jednom mjestu tri dvorane, dvorana za funkcionalni trening (Hard Body, Ninjutsu, kružni), dvorana za borilački trening ( kickboxing, savate, muay thai, k1) i teretana koja je otvorena 0-24 sata. Grupe: djeca od 3 do 6 god savate igraonica , kadeti od 7 do 13 , juniori od 14 do 18 , seniori plus 18, rekreacija žene , Hard Body, Ninjutsu. Mame i djeca – u jednoj dvorani mame vježbaju rekreaciju, a u drugoj njihovu djecu čuva odgajateljica.  Teretana za naše članove je otvorena 0-24 sata.Najpovoljnije članarine, plus obiteljska članarina.

Školovani i iskusni treneri, obiteljska atmosfera – to smo mi – F.C. Kovačić! Pridruži nam se – prvi trening besplatan!

DCIM100GOPROGOPR6098.

DCIM100GOPROGOPR6098.

fckovacicUPISI U NAŠ KLUB!