by  in Nekategorizirano

UPIŠI SE U NAJBOLJI FIGHT CLUB U VARAŽDINSKOJ ŽUPANIJI

Upisi u tijeku u najbolji Varaždinski borilački klub, klub svjetskih prvaka, ekipni prvaci Hrvatske. Jedini klub u Varaždinskoj županiji iz kojeg dolaze prvaci svijeta u kickboxingu, k1, muay thai-u, kick lightu…sve u renomiranim federacijama ( WKN, WKF, WPKC, WAKO ),  prvak svijeta savate assaut, prvak svijeta savate combat, glavni trener četverostruki prvak svijeta u tri discpline plus još 5 školovanih trenera sa borilačkim iskustvom. Najmodernije opremljeni prostori protežu se na preko 400 kvadrata plus dvije velike svlačionice sa osobnim ormarićima. Dvorana za funkcionalni trening, dvorana za savate, kickboxing, muay thai sa vrećama i ringom te teretana. Sve je dostupno našim članovima 24 sata dnevno. Besplatan parking, besplatan wi fi. Grupe:dječja savate igraonica od 3 do 6 god, kadeti od 7 do 13 god, juniori od 14 do 18 god, seniori plus 18 god. Rekreacija mješovita grupa muay thai, kickboxing, savate, rekreacija žene kickboxing, savate, mame i djeca – mama u jednoj dvorani trenira rekreacijski kickboxing i savate, a dijete u drugoj dvorani zabavlja teta, rekreacija+ 50 god, ninjutsu – trening vodi pravi ninja obučavani u Japanu, Hard Body, privatni trening. Plus klub organizira razne radionice, seminare, izlete.  U klubu je na raspolaganju i doktor fizijatar te psiholog. Upisi se vrše svaki radni dan u prostorijama kluba u Areni Varaždin.

 

 

fckovacicUPIŠI SE U NAJBOLJI FIGHT CLUB U VARAŽDINSKOJ ŽUPANIJI