by  in Nekategorizirano

TURNIR REKREATIVACA I ZAVRŠNA FEŠTA

Završili smo 2018 godinu u stilu, ipak smo ove godine najbolji Hrvatski Savate klub sa 208 osvojenih medalja ! Turnir rekreativaca, a kasnije fešta…Nakon tri neizvjesna meča turnir i prestižni pojas prvaka F.C.Kovačić osvojio je Miki Marinic! Miki je u finalu tijesno svladao glavnog favorita Bojan Vukelic Kosu . Odlične mečeve za što su dobili veliki pljesak odradili su Nikola StarčevićŽeljko KranjcPavao VlahekDamir Angel i Krešimir Jambrešić. Na žalost još barem polovica naših članova nije mogla prisustvovati fešti i slikanju …tako da razmišljamo da sljedeće godine napravimo dvije fešte !  Čestitam svim sudionicima turnira na fer borbama, svim našim članovima, posebno osvajačima medalja, roditeljima naših članova na najuspješnijoj godini u povijesti kluba. U ime svih trenera u klubu zahvaljujem se svim našim sponzorima, simpatizerima, svima koji prate nas rad, Zajednici sportskih udruga Grada Varaždina, Gradu Varaždinu, svim medijima koji redovito objavljuju naše rezultate i svima želim sretnu i uspješnu Novu godinu ! A mi IDEMO DALJE ! Mi smo jedna velika obitelj i zajedno IDEMO DALJE – F.C. Kovačić!

 

fckovacicTURNIR REKREATIVACA I ZAVRŠNA FEŠTA