by  in Nekategorizirano

PRVACI ZAGREB OPEN-a

U školskoj dvorani osnovne škole Iver u Sesvetskom Kraljevcu održan je međunarodni Savate turnir “Zagreb open”.
Nastupilo je više od 100 vrlo jakih i kvalitetnih boraca, a Fight Club Kovačić osvojio je 6 zlatnih, 6 srebrenih  i 4 brončane medalje. Zlatne medalje osvojili su Matej Kos, Tony Mark Andrews, Karlo Vugrinčić, Emanuel Šprem, Mia Štefanec i Luka Kelemen. Srebrom su se okitili Patrik Sabolić, Benjamin Oštrek, Vito Kišasondi, Patricija Šupljika, Tara Skupnjak i Jako Kralj, a bronce su osvojili Lovro Cepanec, Nino Čurin, Simon Barbir i Lucija Šincek. Bez medalje su ovaj put ostali Emanuel Pikutić, Borna Tuk, Borna Vukovic, Leon Šibić, Leon Smetiski i Erik Levatić. Posebno uvjerljiv bio je Tony Mark Andrews koji je u tri runde izvrsne borbe svladao višestrukog prvaka Hrvatske, osvajača brojnih medalja s europskih i svjetskih prvenstava, najboljeg Hrvatskog assaut teškaša svih vremena Zdenka Mirta.
Ovo je šesti turnir ove godine na kojemu su  naši članovi  proglašeni najboljim klubom čime se potvrđuje dominacija kluba u Hrvatskoj.

fc-kovacic-fa1a0a4d84874b8eddc0d48f8a6ac963_view_article_new

fckovacicPRVACI ZAGREB OPEN-a