by  in Nekategorizirano

Naši kadeti kod gradonačelnika Bosilja

Kadeti našeg kluba na prvenstvu Hrvatske u savate boksu u Garešnici osvojili su 16 medalja. Tim povodom gradonačelnik Grada Varaždina g. Neven Bosilj pozvao je naše male borce u gradsku vijećnicu na primanje. Pohvalio je njihov rad, pokazao im službeni gradonačelnikov ured, uručio male poklone i dao poticaj našim šampionima da budu još bolji. Hvala gradonačelniče. evo i njegovih riječi :

„Veseli me vidjeti ovakav broj malih sportaša ovdje u Gradskoj vijećnici i zaista se među njima osjeća onaj natjecateljski, sportski, borbeni duh. Siguran sam da će među ovom djecom puno njih izrasti u profesionalne sportaše, a također sam siguran da će biti uzorni i perspektivni mladi ljudi, jer djeca koja se bave sportom od najranije dobi, kroz svoje odrastanje steknu odlične organizacijske sposobnosti i radne navike. Mi zaista cijenimo i podržavamo naše sportaše koliko god možemo, ulažimo koliko god možemo u sportsku infrastrukturu i ovakvim malim borcima dajemo samo vjetar u leđa. Čestitam vam na uspjehu.“

fckovacicNaši kadeti kod gradonačelnika Bosilja