by  in Nekategorizirano

NAJBOLJI VARAŽDINSKI SPORTAŠ VODIO TRENING U NAŠEM KLUBU

Enes Garibović, višestruki prvak Hrvatske u karateu, osvajač Svjetskog kupa, prvak Europe i 5 puta najbolji sportaš Grada Varaždina, svoje višegodišnje znanje u borilačkim sportovima u srijedu, 24.6.2020., u  našem klubu  pokazivao je juniorima kluba.

Enes je s juniorima odradio zagrijavanje, vježbe stabilnosti i tehniku. Pošto su karate i savate jako slični Enes je neke svoje specijalne udarce kojima je osvajao svjetske medalje pokazao juniorima F.C. Kovačić. Nakon treninga svi sudionici bili su oduševljeni znanjem, prikazom, komunikacijom i pažnjom koju je Enes posvetio treningu, odnosno željom da nauči mlade borce novim vještinama.

Hvala ENES!

fc-kovacic-3

fckovacicNAJBOLJI VARAŽDINSKI SPORTAŠ VODIO TRENING U NAŠEM KLUBU