by  in Nekategorizirano

NAJBOLJI KLUB U CRIKVENICI

 16 zlata, 13 srebra i 4 brončane medalje osvojili su naši članovi   na međunarodnom turniru u Crikvenici 18.06.2023.  Uvjerljivo prvo mjesto u poretku klubova i Emanuel Šprem inače dvostruki seniorski prvak Hrvatske proglašeni za najboljeg tehničara turnira. Zlata su osvojili:Emanuel Šprem,  Matej Kos,  Paolo Žignić,Elvis Šipek, Aleksandar Farkaš,  Marija Farkaš,Karolina Liber, Viktorija Mikulec,  Lara Sukner, Mate Medenjak, Ivan Dumbović, Patrik Vučković, Rafael Gulija,  Julia Lukić, Ante Kovačić  i kapetan tima Tristan Talan.  Srebrene medalje osvojili su:Renato Kušenić, Terezija Lukić, Tia Cikač,Fran Vinković, Vito Lukačić,  Vito Flegar, Elizabeta Balentović, Rahela Balentović, Erik Haramina, Luka Starčević, Patrik Francki,Teo Posilović, Noa Petričević.Brončane medalje osvojili su:Iva Žirković, Nela Dumbović, Roko Galunić i Noa Janjušević.  Nastupio je još i Filip Ratković koji u iznimno jakoj skupini nije prošao kvalifikacije.

fckovacicNAJBOLJI KLUB U CRIKVENICI