by  in Nekategorizirano

NAJBOLJI KLUB NA KUPU HRVATSKE

Dana 16.10.2021 nastupili smo na kupu Hrvatske za juniore i seniore. Sa devet boraca ovojili smo 6 zlata i dva srebra te postali najbolji hrvatski klub u ukupnom poretku.

Prva mjesta osvojili su Luka Starčević koji je u finalu pobijedio Filip Čićeka iz Valpova, Patricija Šupljika dominantno je pobijedila Martu Cvetko iz Varaždinske omege, a Roko Galunić diskvalifikacijom je pobijedio Leonarda Pasku iz Valpova.

Lea Paska u finalu je pobijedila klupsku kolegicu Lorenu Ožura, Emanuel Šprem uvjerljivo je bio bolji od Josipa Juranko iz Šimunec Gym Varaždin, a zadnje zlato donio je Luka Sakač. inače juniorski prvak svijeta. Luka je u možda najboljem meču prvenstva pobijedio najboljeg hrvatskog savate teškaša svih vremena Zdenka Mirta iz Stubice.

Srebrnu medalju osvojili su Lorena Ožura i Fran Šenjug koji je prvo pobijedio borca iz Sesvetskog Kraljevca, da bi u finalu izgubio od Buleka iz Stubice. Lovro Cepanec ispao je u kvalifikacijama.