by  in Nekategorizirano

NAJBOLJI HRVATSKI KLUB

U Sesvetskom Kraljevcu 5.11.2023  godine  održan je Kup Hrvatske za juniore i seniore, a uvjerljivo prvo mjesto zauzeo je Fight Club Kovačić sa sedam zlatnih, tri srebrne i tri brončane medalje.

Zlatne medalje i titule osvajača kupa osvojili su Tristan Talan u kategoriji junior  – iako najmlađi  finalu  je dominantno pobijedio trećeg sa svjetskog prvenstva David Štokića iz Garešnice, Patrik Vučković, Paolo Žignić, Jakob Kranjčić, Lorena Ožura, Luka Sakač i ove godine proglašen za najboljeg borca prvenstva Hrvatske Matej Kos. Matej je u finalu uvjerljivo sa 3:0 savladao Valentina Florjanića iz Omege Varaždin.

Srebrne medalje osvojili u Teo Posilović, Sara Bencek i Hana Komes, a brončane medalje osvojili su Ian Kurti, Elvis Šipek i Mate Medenjak.  Prvo mjesto na prvenstvu Hrvatske, sada prvo na kupu potvrda je kvalitetnog rada sa našim školama .

fckovacicNAJBOLJI HRVATSKI KLUB