by  in Nekategorizirano

MATEJ KOS NAJBOLJI HRVATSKI JUNIOR!

Na sjednici Hrvatskog savate saveza naš junior Matej Kos proglašeni je najboljim juniorom za 2018 godinu. Ova titula bila je neizbježna za našeg borca jer je u 2018 godini osvojio dva prvenstva Hrvatske ( assaut i precombat), kup Hrvatske, svjetski kup, međunarodne turnire u Crikvenici, Vukovaru i Zagrebu, te je osvojio titulu viceprvaka Europe.  Matej nastavlja uspješnu tradiciju u Fight Clubu Kovačić. Prvu titulu najboljeg juniora Hrvatske odnio je prvak svijeta Jurica Škoranec 2015 godine, sljedeće godine 2016 najbolji junior Hrvatske bio je Luka Sakač – također naš svjetski prvak, Luka istu titulu najboljeg nosi i 2017 godine. Četiri godine za redom imati najboljeg mladog borca u Hrvatskoj velika je čast za naš klub i pokazatelj stručnog i kvalitetnog rada sa mladim borcima.

IMAG7079_1

fckovacicMATEJ KOS NAJBOLJI HRVATSKI JUNIOR!