by  in Nekategorizirano

F. C. Kovačić i vrtić Dječji svijet

Naš klub započeo je suradnju s varaždinskim vrtićem Dječji svijet.
Jedanput tjedno djeca iz dječjeg vrtića Dječji svijet posjećuju prostorije Savate kluba Fight club Kovačić u Areni Varaždin gdje im stručni treneri Marjana i Siniša Kovačić kroz igru pokazuju osnovne pokrete savate boksa kao i posebne elemente vježbi prilagođene dječjoj dobi gdje se utječe na fleksibilnost, koordinaciju, brzinu.
U ranoj dječjoj dobi (3 do 7 godina) sa stručnim treningom savate boksa može se utjecati na jačanje osobnosti i samopouzdanja, discipline, kontrole, poštovanje i odgovornost što dolazi do izražaja kada dijete krene u školu. U klubu radi grupa od 3 do 7 godina koju vodi trenerica savatea Marjana Kovačić. Treninzi se održavaju utorak i četvrtak od 17 sati u Areni Varaždin.

IMG-71802ca0e55d28a452285283862a4db0-V

fckovacicF. C. Kovačić i vrtić Dječji svijet