by  in Nekategorizirano

BUDAPEST OPEN 2024 -NAJBOLJI KLUB TURNIRA

Budimpešta je bila domaćin međunarodnom turniru u savate boksu koji se održao 27.01.2024. godine.  Nastupilo je 9 zemalja.  Borci iz Azerbajdžana,  Austrije, Italije, Slovenije, Švedske….

U iznimno jakoj konkurenciji naš klub  osvojio je prvo mjesto sa 11 zlatnih, 6 srebrenih i  7 brončanih medalja.
Zlata su osvojili : Iva Žirković, Marija Farkaš, Lara Sukner, Viktorija Mikulec, Patrik Vučković, Ante Kovačić,  Vito Lukačić,  Viktor Reinholc,  Elvis Šipek, Nela Dumbović I Vibor Skok. Srebrene medalje: Izabel Oliveira Kralj, Tia Cikač,  Tristan Talan,  Mate Medenjak,  Vita Taborsky i Ivan Dumbović.  Brončane medalje: Aleksandar Farkaš,  Leo Novak,  Martin Martinčević,  Hana Komes,  Erik Haramina,  Jakob Kranjčić i Paolo Žignić.
fckovacicBUDAPEST OPEN 2024 -NAJBOLJI KLUB TURNIRA