by  in Nekategorizirano

9 KADETSKIH PRVAKA HRVATSKE

U Garešnici je 23.3.2024. godine održano prvenstvo Hrvatske za kadete u savate boksu. Naš klub  bio je najbrojniji i osvojio čak 27 medalja plus dvije u revijalnim borbama. Novi kadetski prvaci Hrvatske su:  Viktor Reinholc,  Aleksandar Farkaš,  Ivan Dumbović, Tia Cikač, Isabel Oliveira Kralj,Rafael Gulija, Nela Dumbović,  Ante Kovačić i Vito Lukačić.  Uz 9 prvaka države tu je i 11 viceprvaka a to su: Pablo Antolković, Leo Novak,  Vito Flegar,  Vita Taborsky, Iva Žirković, Mladen Jurković, Dominik Oršoš, Stribor Ljubić, Viktorija Mikulec,  Lara Sukner i Noa Janjušević.
Treće mjesto osvojili su Noa Petričević,  Mate Kovačić, Terezija Lukić,  Marija Farkaš, Bella Sedlar,  Renato Kušenić i Ivan Kruljac.  U reviji su nastupili Terezija Lukić koja je pobijedila te Jan Turščak kojemu je to bio prvi meč u karijeri te upisao poraz nakon tri runde. Škola borilačkih sportova F.C.Kovačić nastavlja uspješan višegodišnji niz osvajanja medalja na državnim prvenstvima. Najviše osvojenih medalja opet ide u Varaždin što samo dokazuje kvalitetan i stručan rad.