Poštovani članovi, prema odredbi Nacionalne civilne zaštite RH 19.03.2020. , četvrtka, klub zatvara vrata na određeno vrijeme zbog epidemije coronavirusa! Znači sve tri dvorane su zatvorene. Pratimo objave stožera i nadamo se brzom povratku u naš gym. Vaš F. C. Kovačić

Samo u F. C. Kovačić! Ženska grupa namjenjena isključivo mamama sa malom djecom. Mama u dvorani trenira sa našom trenericom, a njezino dijete zabavlja u dvorani pokraj teta čuvalica. Dvorane su udaljene par metara, dijete se sa tetom igra razne igrice, rade vježbice, crtaju…ukratko djeca se zabavljaju dok mama u miru trenira rekreacijski kickboxing, savate, samoobrana, vježbe snage, kružni trening

Continue

fckovacicMAME I BEBE – mama vježba, dijete čuva teta

3 ZLATA IZ ZALAERGEZSEGA

Mađarski grad Zalaergezseg u nedjelju 22.02.2020  je bio domaćin međunarodnog prvenstva u borilačkim sportovima. Varaždinski Fight Club Kovačić  nastupio je s četiri borca. Prvi je u ring ušao Lovro Cepanec te krajem druge runde prekidom od strane suca pobijedio domaćeg borca Nagy Laventea. Protivnica Lei Paska bila je Mađarska borkinja Fanni Kovacs.  Lea kreće silovito i nakon minute i 15

Continue

fckovacic3 ZLATA IZ ZALAERGEZSEGA

FIGHT CLUB KOVAČIĆ ČLAN HRVATSKOG BOKSAČKOG SAVEZA

Dana 25 siječnja 2020 godine  na sjednici Hrvatskog boksačkog saveza naš klub primljeni je u članstvo Hrvatskog boksačkog saveza. Dan ranije 24.01. 2020 na licencnom seminaru za sekundante i trenere sudjelovali su naši treneri Željko Kranjc, Marjana i Siniša Kovačić. Licencu za sekundanta dobio je Željko Kranjc, a za trenere Marjana i Siniša Kovačić.

fckovacicFIGHT CLUB KOVAČIĆ ČLAN HRVATSKOG BOKSAČKOG SAVEZA

MARJANA KOVAČIĆ DOBITNICA DIPLOME ZSUGV

57. svečanosti proglašenja najboljih sportaša Grada Varaždina nagradu za svoj rad dobila je i trenerica Fight Club-a Kovačić    Marjana Kovačić. Marjana od svoje desete godine trenira savate boks, u natjecateljskoj karijeri bila je nekoliko puta prvakinja Hrvatske u savate boksu, prvakinja Hrvatske u kickboxingu, osvajačica svjetskog kupa u kickboxingu, također osvajala je međunarodne turnire u kickboxingu. Godine 2004  jedan

Continue

fckovacicMARJANA KOVAČIĆ DOBITNICA DIPLOME ZSUGV

18 MEDALJA IZ BUDIMPEŠTE

Šesti puta za redom bili smo na međunarodnom turniru Budapest open. U odličnoj organizaciji naši mladi borci osvojili su 18 medalja.   Elvis Šipek, Mateja Matijašić i Borna Tuk osvojili su zlata, Melani Šipek, Lorena Ožura, Roko Vlah, Frano Vlah,Emanuel Šprem, Vito Lukačić, Patricija Šupljika, Gabrijel Smotar, Lovro Cepanec i Luka Hojsak osvojili su srebro, Nikola Hosni, Niko Šupljika, Erik Hunjek, Antonija Kovačić i Lea Paska osvojili

Continue

fckovacic18 MEDALJA IZ BUDIMPEŠTE

U 2019 OSVOJENO 139 MEDALJA!!

Prošla je godina bila je vrlo uspješna za naše članove. S osvojenih 139 medalja od čega 56 zlata klub potvrđuje konstantu u ostvarivanju rezultata. Nastupili smo na 14 natjecanja, a četiri smo puta bili najbolji klub natjecanja. Matej Kos je na redovnoj sjednici Hrvatskog savate saveza proglašen za najboljeg juniora 2018. godine, kada je postao prvak Hrvatske u precombatu i prvak Hrvatske u assasut